سئو توییتر

سئو توییتر

در اینجا تکنیک هایی وجود دارد که به شما در بازسازی شهرت کمک شایانی می رساند که تمام این موارد در سئو توییتر مطرح می گردد که همین مبحث تاثیرات مهمی را در سئو سایت و یا بهینه سازی سایت خواهد داشت  .

ثبت اعتبار شخصی در سطح اینترنت یک قدم بسیار مهم به حساب می آید که انجام این عمل به راحتی با بهینه سازی حساب توییتر امکان پذیر می باشد .در این قسمت راهنمایی هایی از Chris Silver Smith وجود دارد که در رتبه بندی پروفایل توییتر مطالب بسیاری را مطرح می نماید .

توییتر یکی ار مهم ترین دارایی های Slam-Dunk می باشد ، که هدف وی کاهش محتوی منفی در نتایج جستجو می باشد ، داشتن یک حساب کاربری قوی در توییتر یک منبع اصلی محتوی سایت سبب می شود

که همین مسئله سبب کاهش فشار در Bing و Google می گردد . لازم به ذکر است که برخی شرکت ها و یا سازمان ها عملیات بسیار ضعیفی را برای بهینه سازی پروفایل خود انجام می دهند .

در صورتیکه نام افراد و یا کسب و کار آنها را در موتور های جستجو Google و یا Bing جستجو می نماییم در صورتیکه بهینه سازی پروفایل توییتر آن به درستی انجام شده باشد لینک توییتر مجموعه نیز در زیر لینک سایت وی قرار می گیرد .

عوامل مهم در بهینه سازی توییتر که در سئو سایت نیز تاثیر گذار می باشد عبارتند از :

  1. دو عامل مهم در بهینه سازی توییتر عبارتند از نام کاربری UserName .
  2. و عمل مهم دیگر که در سئو نیز تاثیر بسزایی دارد عبارتند از دسته شما .

اینها در واقع مواردی است که چندین و چند بار در صفحات مختلف دیده می شود .

در واقع از دسته ای می بایست استفاده گردد که کاربران برای جستجو و ارجاع به شما از آن استفاده می نمایند ، در مورد نام نیز این مورد بسیار مهم می باشد که در نام به هیچ وجه از فضای اضافی استفاده نگردد ، هر گونه فضای خالی در نام به هیچ وجه مناسب نمی باشد به عنوان مثال بهترین نام برای نام کاربری Chrissmith می باشد .

A) هر چه نام انتخابی توسط شما با نتایج حاصل از جستجو شباهت بیشتری داشته باشد در نتیجه آن نام بسیار مناسب بوده و در سئو توییتر بسیار مناسب می باشد . پیش از انتخاب هر نام آن را جستجو کنید در صورتیکه به سایت های با محتوی شما متصل گردید بنابراین آن نام مطلوب می باشد .

B) نام انتخابی از ۱۵ کاراکتر نباید طولانی باشد .

C) هیچ گاه به جای Space از _ استفاده ننمایید ، این مورد در نامگذاری به هیچ وجه مطلوب نمی باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...