سئو
۹۰ و ۸۸۱۹۶۰۸۰
info@seoyab.com

گوگل بروزرسانی الگوریتم را تایید کرد

بروزرسانی الگوریتم گوگل

گوگل بروزرسانی الگوریتم را تایید کرد

گوگل بروزرسانی الگوریتم رتبه بندی خود را در اوسط دسامبر تایید نموده است و همانطور که دیده شد سایت هایی که در رتبه بندی نسخه موبایل و همچنین در سایت هایی که کد schema  ندارند تغییر رتبه منفی دیده شده است ، یکی از مدیران ارشد گوگل این تغییرات را در الگوریتم تایید کرده است.

به طور معمول این تغییرات در این ماه کمی غیر طبیعی است زیرا معمولا گوگل سعی می کند در ماه نزدیک به سال نو از تنش بکاهد و یا تغییری انجام ندهد ، البته این تغییر برای اولین بار در نوزدهم دسامبر در گوگل آمریکا اتفاق افتاد و فرادی آن روز در انگلیس و آلمان نشان دهنده تست بودن این موارد جهت انجام این تغییر بر روی نتایج عمدا رتبه بندی تلفن همراه در کل جهان است.

بسیاری از سایت هایی که از کد های schema   استفاده نکرده اند از نتایج جستجو های گوگل حذف شده اند و این الگوریتم شباهت های بسیار کمی به الگوریتم پاندا دارد.

بهترین توصیه ما برای عدم افت رتبه سئو سایت انجام اصولی بهینه سازی سایت می باشد که توسط شما انجام می گیرد ، البته استفاده از کد های schema را نیز در دستور کار خود قرار دهید زیرا هر چند گوگل زبان فارسی را به خوبی انگلیسی درک نمی کند اما schema   را خوب می شناسد .

 


نظر خود را بگویید :

لطفا" توجه کنید : بخش مدیریت نظرات فعال است و نظر شما بعد از بررسی توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت سئویاب می باشد.طراحی سایت و بهینه سازی توسط سئویاب انجام شده است.