SERP در حال تغییرات

SERP در حال تغییرات

نتایج جستجو در گوگل یا SERP اگر چه در طولان سالیان گذشته هواره دچار تغییرات و شخصی سازی هایی شده است اما فرصت هایی را نیز برای سئوکاران یا مشاغل بوجود می آورد که در این مقاله به این موضوع پرداخته خواهد شد.

رفتار های کاربران در جستجو در موتور های جستجوگر مانند گوگل در حال تغییر است به عنوان نمونه نزدیک ۶۰ درصد از جستجو ها با تلفن های هوشمند انجام می گیرد و ۲۰ درصد جستجو های صوتی در گوگل پیشرفت داشته است. پس ما با یک روال گذار کلی پیش رو قرار خواهیم داشت.

گوگل نیز دائما طرح SERP خود را تغییر میدهد و به دنبال بهتر نمودن آن است البته که تصاویر و نقشه های محلی و همچنین امکانات مختلفی را در صفحات جستجو قرار داده است و همواره در حال تست و تغییر ویژگی های صفحه جستجوی خود است.

روال های جستجو در گوگل همواره در حال تغییر می باشد و برای اینکه بتوانیم خودمان را با این پیچیدگی ها همگام سازیم باید بدانیم که به چه تعداد کلمات کلیدی در الگوریتم های گوگل اهمیت بیشتری داده می شود و همچنین همواره این نکته را در نظر داشته باشیم که مخاطب ما گوگل نیست و طوری بنویسیم که بازدید کنندگان عادی از مطالب سایت ما که به طور سئو حرفه ای می باشد استقبال کنند و بتوانند با سایت ما ارتباط برقرار کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...