گوگل و مراسم رونمایی از محصولات جدیدش

گوگل و مراسم رونمایی از محصولات جدیدش

امروز گوگل از محصولات جدید خود رونمایی می کند و طبق خبر های فاش شده از گوشی  پیکسل ۲ و پیکسل xl  رونمایی خواهد شد . که این دو محصول با و جود این که تفاوت های بسیاری با هم دارند اما از یک منظر تغییر کرده اند و آن استفاده از دوربین قوی تر در این محصولات است که آنها را از مدل های قبلی خود متمایز می کند.

گوگل و مراسم رونمایی از محصولات جدیدش
گوگل و مراسم رونمایی از محصولات جدیدش

حال باید منتظر ماند و دید که گوگل مانند عرصه نرم افزاری خود همه را مجذوب خود می کند و آیا می تواند با غول های تولید کننده گوشی همراه رقابتی نفس گیر را داشته باشد ، پاسخ به این سوال را در ماه های آینده خواهیم داد.

احتمال اینکه گوگل محصولات دیگر خود را همزمان با تلفن های همراه خود عرضه نماید بسیار بالا می باشد. احتمالا گوگل دستگاه جدید خود به نام Google Home را نیز عرضه کند که این محصول با محصول تولید شده توسط شرکت آمازون رقابت خواهد کرد.محصولی که شرکت آمازون ارائه داده است  Echo Dot است از محصولات دیگر گوگل می توان به کروم بوک ها ی جدید آن نیز اشاره کرد ، بهر حال گوگل قابل پیشبینی نمی باشد و باید دید چه محصولات جدید دیگری را رونمایی می کند و همه را شگفت زده خواهد کرد مخصوصا در مبحث خدمات سئو

منتشر شده  توسط سئویاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...