گوگل ایمیج

گوگل ایمیج

گوگل مرجع  URL جدیدی مخصوص تصاویر خود گسترش می دهد

گوگل ایمیج اگر جستجوی تصاویر و ارائه آن ها بزرگترین رسالت گوگل نزد عموم کاربران خود در سراسر جهان نباشد ، بی تردید یکی از مهمترین وظایف آن ها به شمار می رود . این در حالیست که بسیاری از صاحبان سایت ها در پی شناسایی جریانی هستند که مخاطبین را به صفحات آن ها کشانده است ؛

اطلاعاتی که سبب می شود تا از یک سو به تقویت لینک های خارجی ضعیف خود بپردازند و از سویی دیگر لینک های قدرتمند و پرطرفدار خود را تحت سیاستی سودمند تبیین کنند . حال گوگل با ایجاد ارتباط میان دو فاکتور فوق شرایطی را بوجود آورده است که بتوان به سادگی ردپای مخاطب در آخرین صفحه ای که وی را به سایت شما ارجاع داده است پیدا کنید .

گوگل اخیراً اعلام داشته است که در پی گسترش مرجع جدیدی برای انتشار تصاویر خود و URL آن ها طی چند ماه آینده است . این به روز رسانی به عنوان ابزاری یاری رسان در خدمت مالکین وبسایت هاست که به منظور آگاه سازی آنان از نحوه مدیریت ترافیک سایتشان توسط “گوگل ایمیج” معرفی شده است . مرجع جدید URL تصاویر گوگل به عنوان بخشی از هدر HTTP وظیفه نمایش آخرین صفحه ای که کاربر در آن بوده تا به آدرس صفحات سایت شما برسد را نشان می دهد .

این تغییرات به صورت خودکار انجام پذیرفته و نیازی به موافقت یا انجام اقداماتی اضافی از سوی صاحبان سایت ها نمی باشد . تحلیلگران گوگل به صورت خودکار مرجع جدید را راه انداری کرده و کنترل ترافیک تصاویر را به آن محوّل می کنند . این به روزرسانی تغییری در چگونگی ثبت داده ها در کنسول جستجو ایجاد نخواهد کرد .

گوگل مصّر است که سئو حرفه ای سایت ها و برنامه نویسان آنها ، به ویژه دسته ای از آنان که برنامه های تجزیه و تحلیل ترافیک سایت طراحی می کنند ، آماده تغییراتی که در این مرجع جدید به وقوع می پیوندد شوند بخصوص جهت ثبت تغییرات در سئو سایت ملک های وب سایت ها .

گوگل : اگر شما برنامه هایی برای آنالیز و ردیابی ترافیک وب سایت ها می سازید ، ما از شما می خواهیم که آماده تغییرات در راه باشید . مطمئن شوید که مرجع URL جدید را در امور خود دخالت داده و ترافیک بخش Google Images را منتقل کرده اید . همچنین URL مرجع جدید به شرح images.google.com می باشد .

 

این مرجع جدید همان بالاترین دامنه کد کشوری (ccTLD) را خواهد داشت که در حال حاضر URL جستجوی تصاویر دارد . جایی که در اغلب موارد ، بازدید کنندگان بین المللی از طریق images.google.com وارد آن می شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...