پنالتی گوگل

پنالتی گوگل

شاید به عنوان فردی که به تازگی دچار این مشکل شده اید و یا به عنوان یک وب مستر این نام را قبلا شنیده باشید ، اما اگر گرفتار این مشکل باشید شرایط فرق می کند و سئویاب قصد دارد  که در این مقاله این مشکل را تعریف و راهکار های خروج از آن و یا انواع پنالتی های گوگل را توضیح بدهد.

پنالتی گوگل چیست و چرا گوگل سایت ما را پنالتی می کند ؟

اگر سایتتان از بازخورد مناسبی برخوردار است اما به یکباره شرایط تغییر می کند و یا از نتایج جستجو حذف شده اید و یا حتی سایتتان به یکباره چندین صفحه به عقب رفته است حالتی که برای شما اتفاق افتاده است را پنالتی می نامند و نیازمند خدمات سئو هستید.

انواع پنالتی شدن سایت در گوگل

روال و  روش برخورد گوگل با هر سایتی متفاوت است به عنوان مثال ممکن است یک سایت را به علت اینکه از لینک های اسپم یا مخرب استفاده کرده است پنالتی کند اما این که چه جریمه ای برایش در نظر بگیرد متفاوت است گوگل می تواند شما را به کل پنالتی کند و از نتایج جستجو حذف نماید و یا می تواند سایتتان را به عقب براند و مثلا در صفحه ۱۰ گوگل خود را ببینید و یا حتی میتواند شما را فقط در یکی از کلمات کلیدی جریمه کند و به الباقی سایتتان کاری نداشته باشد.

چگونه باید این مشکل را حل نمود و یا چگونه می توانم از پنالتی گوگل خارج شوم

برای اینکه بتوانید از حالت پنالتی گوگل خارج شوید ابتدا بای بتوانید لینک های مخرب را شناسایی کند و پس از حذف آنها و یا معرفی آنها به گوگل می توانید  سئو سایت خود را به حالت عادی برگردانید ، برای معرفی لینک های مخرب سایت می توانید از لینک زیر اقدام به حذف آدرس های مخرب ورودی به سایت خود کنید.

google.com/webmasters/tools/disavow-links-main

به این نکته توجه فرمایید که حتما لینک های مخرب را شناسایی کنید زیرا این ابزار در صورت استفاده نادرست می تواند لطمات جبران ناپذیری را به سایت شما وارد نماید بنابراین برای سئو حرفه ای سایت با یک کارشناس سئو تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...