لینکدین چیست و چه مزایای دارد

لینکدین چیست

شاید از میان شبکه های اجتماعی ممختلف بتوانیم لینکدین را به عنوان شبکه ای کامل و جامع جهت خدمات سئو معرفی کنیم ، علت این انتخاب در دسترس بودن و هم چنین ویژه تر بودن آن است البته منظور از ویژه  مناسب سئو بودن این شبکه اجتماعی است . در اینجا به معرفی لینکدین و همچنین ویژگی های منحصر بفرد آن برای کسب و کار شما اشاره می گردد.

معرفی لینکدین

شاید شما از افراد متخصص در زمینه کاری خود باشید و یا شاید هم به دنبال نیروی مناسب کار خود می گردد ، شغل های متفاوت ، سن های مختلف و همچنین جامعه ای بسیار بزرگ را تشکیل می دهد ، لکه لینکدین را برای معرفی کسب و کار ها و همچنین انتخاب نیروی کار متخصص در تمامی جهان شناخته شده است و بسیاری از افراد برای معرفی خود و کسب و کار خود و همچنین تامین نیروی متخصص خود به این شبکه اجتماعی بسیار مهم سر می زنند اما فارق از این مزایا این شبکه اجتماعی محاسن بسیاری را نیز برای سئو وب سایت شما بهمراه دارد که به برخی از این موارد اشاره می شود.

رصد فعالیت رقبا

با عضویت در این شبکه اجتماعی بسیار محبوب می توانید به بررسی رقبای خود در زمینه کاری خودتان بپردازید و به این نتیجه برسید که کدام روش در هر کدام از پروفایل های سایت های رقیب به کار گرفته شده است و چه نتیجه ای را برای آن مجموعه به بار آوده است همچنین می توانید با افراد موفق در زمینه کاری خودتان آشنا شوید.

لینکدین

معرفی شغل و فعالیت

یکی دیگر از محاسن لینکدین معرفی شما و کسب و کارتان به دیگران است ، شما حالتی را در نظر بگیرید که افراد برای خرید یک کالا به بازار محلی یک شهر مراجعه می کنند اگر شما در یک محل دور افتاده به تبلیغ و ارائه خدمات مشغول باشید چه اتفاقی انتظار شما را می کشد ، حال اگر در مرکز توجه و در بازار محلی این کار را انجام دهید چه اتفاقی برای کسب و کار شما خواهد افتاد ، شبکه های اجتماعی دیگر نیز برای دیده شدن خوب هستند اما شبکه ای مانند لینکدین برای معرفی سایت شما و یا خدمات شما ساخته شده است.

کمک به سئو سایت

از مهمترین مزایای این شبکه اجتماعی قابلیت انتشار مقاله های شما می باشد که باعث افزایش رتبه شما در گوگل  خواهد شد فقط کافی است که مقاله ای جذاب بنویسید و با کلمات کلیدی هشتک شده و لینک به سایت خودتان در این شبکه اجتماعی قرار دهید ، پروفایل خودتان و یا برای شرکت خود صفحه کمپانی بسازید تا از این طریق به سئو حرفه ای سایت خود کمک کنید و ورودی قابل توجه ای را به طور روزانه به سایت خودتان هدایت نمایید این ورودی های ارزشمند ، یا مشتری شما خواهند شد یا به سئو سایت شما در گوگل کمک خواهند نمود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...