صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل

سایت ها به چه صورتی در صفحه اول گوگل قرار می گیرند ؟

وب سایت ها با توجه به الگوریتمی که هر ساله مورد بررسی های بیشتر قرار می گیرد در صفحات اول تا … قرار می گیرند و اما نکته مهمی که در اینجا مورد بررسی قرار می گیرد اینکه وب سایت های صفحه اول گوگل دارای چه ویژگی هایی می باشند که موتور جستجو google آنها را در صفحه اول قرار می دهد .

همانطور که بیان شد هر ساله شرکت گوگل الگوریتم های جدید تری را جهت تعیین بهترین نتیجه که حاصل از جستجوی کاربران بوده در نظر می گیرد که هدف از تولید این الگوریتم ها ایجاد نمودن بهترین نتیجه حاصل از جستجو می باشد ، تمام کاربران موتورهای جستجو به واسطه نتایج بهتری که حاصل از جستجوی آنها در موتور ها می باشد دلایل خاص خود را جهت انتخاب نمودن یک موتور جستجو دارند بنابراین یک موتور جستجو می بایست بهترین نتیجه را به تمام کاربران خود نشان دهد . گوگل نیز همانند مابقی موتورهای جستجو تلاش می نماید تا با طراحی الگوریتم های گوناگون بهتر صحت نتیجه حاصل از جستجوی کاربران را تضمین نماید .

بنابراین جهت نمایش وب سایت ها در صفحه اول گوگل می بایست تمام موارد مهمی که در موتور های جستجو گوگل مد نظر می باشد به نحو مطلوب رعایت گردد بدین صورت وب سایت ها هر روز دارای موقعیت های بهتری در گوگل می گردد به گونه ای که طی مدت زمان معلوم شاهد وب سایت در سئو حرفه ای سایت خواهیم بود .

مشاهده مطالب مشابه :

       بهینه سازی وب سایت       بهینه سازی وب سایت      بهینه سازی وب سایت      سئو سایت      بهینه سازی وب سایتبهینه سازی وب سایت

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...