سئوی سایت

سئوی سایت

برای اینکه یک وب سایت را به صفحه اول گوگل بیاوریم باید مجموعه ای از فعالیت ها صورت بگیرد که به اصلاح سئوی سایت نامید می شود و در قالب کلی این کلمه می توان معانی مختلفی را جای داد برای اینکه با سرفصل های آن بطور کلی آشناگردد برخی از مهمترین های آن را با هم مرور می کنیم.

تولید محتوای مناسب

بارها و بارها گوگل تاکیید نموده است که وب سایتی را به صفحه اول خود می آورد و در همان صفحه اول نگه خواهد داشت که محتوای مناسبی داشته باشد و یا به عبارتی دیگر محتوا پادشاه و کلید دستیابی شما به بهترین جایگاه ها در گوگل می باشد اگر بخواهید بدانید که چه تعداد واژه برای گوگل اهمیت دارد این موضوع در بستر سایت هایی که در زمینه خدمات سئو آنالیز انجام می دهند حداقل ۳۰۰ واژه عنوان شده است که البته این حداقل براوردی است ، ما به شما پیشنهاد می دهیم که از ۵۰۰ واژه در متون خود استفاده نمایید.

البته صرف نوشتن یک مقاله طولانی نمی توانید انتظار معجزه را از گوگل داشته باشد ولی برای شروع کار بد نیست ، شما باید از کپی برداری از سایت های مشابه خود بپرهیزید زیرا اگر گوگل متوجه این موضع شود جریمه های سنگینی انتظار وب سایت شما را می کشد.

لینک سازی برای سایت

یکی دیگر از موارد کلی و اساسی در سئو مبحث لینک سازی است که گاها با خرید بک لینک اشتباه گرفته می شود ، در توضیح این موضع که اصولا بک لینک چیست باید مثالی را برایتان توضیح دهیم فرض کنید شخصی بخواهد مقعیت اجتماعی شما را ارزیابی کند برای اینکار باید ببیند شما با چه افرادی ارتباط دارید و اصطلاحا دوستان شما چه کسانی هستد ، گوگل نیز برای شناخت شما و وب سایتتان دوستان شما را مورد ارزیابی قرار می دهد اگر شما از یک وب سایت تولید اسپم لینک گرفته باشید تفاوت دارد تا با یک وب سایت مرجع در زمینه کاری خود و یا اگر دایرکتوری ها مرجع معرف شما باشند در این زمینه می توانید با کارشناس سئو مشورت نمایید.

بنابراین توصیه ما این است که وب سایتهای خوب را برای گرفتن لینک انتخاب کنید و به طور مدام در فروم ها و شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید.

اما لینک بلدینگ تفاوت اساسی با بک لینک دارد ، شما نباید لینک هایتان را خریداری نمایید بلکه باید از محتوای خوب و مفید جهت سئوی سایت استفاده کنیدتا دیگران شما را به عنوان منبع معرفی نموده و  سئو سایتتان در سطحی وسیع مطرح نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...