رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی

با توجه به سوالات بسیار گسترده و عمده ای که در زمینه سئو از کلیه کارشناسان سئو یاب می شود مبحث رپورتاژ آگهی می باشد که در این مقاله هدف آن است تا با ارائه اطلاعات کامل در این حیطه برای تمام افرادی که تمایل به درج این نوع آگهی ها را دارند مفید گردد .

رپورتاژ آگهی چیست ؟

Reportage Ads ها در واقع آگهی هایی هستند که به صورت دائم بدون هیچ گونه تعللی در نمایش آنها به مرحله مشاهده و نمایش گذاشته می شوند . در واقع با استفاده از رپورتاژ آگهی ها می توان میزان زیادی از مطالب به همراه تصاویر و لینک به وب سایت را متصل نمود.

به گونه ای که علاوه بر ایجاد آموزش و یا توضیح مورد خاص در حیطه مورد نظر بتوان به کسب تبلیغات در زمینه کاری مورد نظر نیز اقدام نمود ، لینک هایی که بدین ترتیب به سایت شما اتصال داده می شود می تواند نقش بسیار مفید و مثمر ثمری برای شما داشته باشد .

علت استفاده از رپورتاژ آگهی ها چیست ؟

از جمله علت اصلی استفاده از این نوع آگهی ها دائمی بودن این نوع آگهی ها ، نمایش اطلاعات کامل و جزئیات بسیار در حوزه کاری شما می باشد .

دائمی بودن این نوع آگهی ها از جهت ماندگاری آگهی و منقضی نشدن آنها می باشد به گونه ای که این نوع آگهی تا زمان ماندگاری سایت آگهی دهنده باقی می ماند و نمایش کامل اطلاعات سبب افزایش جذابیت آگهی می گردد تا علاوه بر اطلاعات جامع در این حوزه بازدید کننده را با بیشترین جذابیت جذب نموده .

جهت انجام رپورتاژ آگهی چه عملیاتی می بایست انجام گیرد ؟

برای ارائه این نوع آگهی ها تنها کافی است در موتورهای جستجو ، رپورتاژ آگهی را جستجو نمایید تا با برخیخدمات سئو هایی که در این حوزه تبلیغات مورد نظر را نمایش می دهند آشنا شوید .

چه مواردی در رپورتاژ آگهی ها اهمیت ویژه ای دارند ؟

سایت پذیرنده آگهی می بایست دارای ویژگی ها و موارد مهمی باشد تا علاوه بر اثر گذاری مثبت سبب ایجاد اثر گذاری منفی در سئو سایت نگردد ، که مواردی که می توان به آنها اشاره نمود دارا نبودن ویژگی اسپم می باشد و امتیازی که سایت آگهی دهنده دارا می باشد در نوع تبلیغات و تعرفه آنها بسیار تاثیر گذار می باشد . بنابراین جهت بهبود کیفیت می بایست به موارد مختلفی در سایت آگهی دهنده توجه نمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...