دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

اساسا” دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

همانطور که از معنای کلمه کاملا” آشکار می باشد مارکتینگ به معنای بازاریابی می باشد و در واقع ترکیب این کلمات بازاریابی را در حوزه اینترنت مطرح می نماید به گونه ای که بتوان در این حوزه پیشرفت شایانی را در حیطه کاری اخذ نمود . از جمله مواردی که جهت موفقیت در این حوزه می توان از آن بهره جست عبارتند از :

  1. ایمیل مارکتینگ : ارسال ایمیل های تبلیغاتی همواره می تواند جهت برندینگ و نیز فروش روز افزون محصولات و خدمات تاثیر بسزایی داشته باشد به گونه ای که ارسال ایمیل های تبلیغاتی با محتوا مطلوب و جذاب و نیز ارسال آن به بانک هدف مد نظر می تواند تاثیرات زیادی را در بر داشته باشد .
  2. طراحی وب سایت : طراحی وب سایت چه به صورت فروشگاه های اینترنتی و یا به صورت سایت های اطلاع رسانی و یا خبری می تواند تاثیرات مثمر ثمری را به دنبال داشته باشد تا بتوان از این طریق علاوه بر مشتریان ثابت نسبت به اخذ مشتریان جدید نیز اقدامات لازم را انجام نمود .
  3. سئو و یا بهینه سازی سایت : در واقع با استفاده از این سئو می توان سایت خود را در سطح اینترنت مطرح نمود به گونه ای که بتوان نسبت به مبحث برندینگ در سطح اینترنت نیز فعالیت های شایانی را در پی داشت . مبحث سئو حرفه ای سایت ، مبحث بسیار بسیار پیچیده و گسترده ای است که با تغییرات در الگوریتم گوگل دستیابی به این موفقیت روز به روز دشوارتر می گردد .
  4. شبکه های اجتماعی : حضور مستمر و پی در پی و منظم در شبکه های اجتماعی می تواند نقش بسیار موثری هم در سطح اینترنت و برندسازی اینترنتی و هم در مبحث سئو سایت داشته باشد به گونه ای که می بایست تمام صاحبان سایت ها هر روز در شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک ، توییتر ، گوگل + و … داشته باشد تا علاوه بر جلب نظر کاربران شبکه های اجتماعی بتوان نسبت به اخذ کاربران بیشتر اقدام نمود .
  5. برنامه های تلفن همراه :برنامه هایی که گاه در تلفن همراه قرار می گیرد که در واقع بیانگر حضور مجموعه ای فعال و متناسب با همان برنامه می باشد ، در واقع با طراحی نرم افزار هایی تحت سیستم اندروید ، IOS و … امکان برند سازی و نیز مشاهده بیشتر در سطح موبایل و یا تلفن همراه وجود دارد .
  6. تبلیغات در سطح وب سایت ها و یا تبلیغات پرداخت شدنی که در واقع در ازای هر کلیک که بر روی تبلیغ می گردد می بایست هزینه ای از شارژ حساب کسر گردد که نمونه ای از این حیطه مبحث AdWords گوگل می باشد .

تمامی موارد مطرح شده تنها برخی تبلیغات و یا بازاریابی در این حوزه می باشد که جهت حضور مستمر تر و بیشتر در این حوزه می توان از هر ابزاری که در این حوزه وجود دارد استفاده نمود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...