بهبود رتبه الکسا

بهبود رتبه الکسا

الکسا چیست ؟ اولین و مهم ترین سوالی که در ابتدا می بایست نسبت به آن پاسخگو بود ماهیت چیستی رتبه الکسا می باشد ؟ رتبه الکسا که در سئو بسیار تاثیر گذار می باشد ، که رتبه الکسا یک رتبه واحد جهت تشخیص میزان عملکرد یک سایت با سایت های رقبا می باشد .در واقع هر سایت که دارای رتبه مطلوب تری می باشد می تواند رتبه الکسا بهتری را داشته باشد و برعکس . و در صورت عدم تمرکز اساسی بر روی سایت خود امکان افزایش و بهبود رتبه وجود نخواهد داشت . و در نهایت میزان قدرت و استحکام هر سایت بر اساس رتبه الکسا او مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

سوال بسیار مهمی که خیلی از کاربران اینترنتی می پرسند اینکه چگونه رتبه اکسا وب سایت خود را برای خدمات سئو می توانند افزایش دهند ؟

پاسخ این سوال بسیار مهم و حیاتی می باشد زیرا رتبه الکسا می تواند تاثیر مستقیم در کسب و کار هر مجموعه ای داشته باشد ، با ارزیابی دقیق تر در در حیطه کسب و کار مورد نظر با تمام رقبا می توان اطلاعات دقیقی را در حیطه ارزش کسب و کار مجموعه خود به دست آورد و دارا بودن رتبه های مختلف در بین رقبا سبب تفاوت بسیار زیادی در حیطه فروش خواهد شد .

پیش از بهبود رتبه الکسا می بایست یک اطلاعات جامع و کلی در زمینه الکسا کسب نمود .

رتبه الکسا چیست ؟

در واقع رتبه الکسا بیان کننده ی میزان محبوبیت سایت شما نسبت به سایت های رقبا می باشد . رتبه سایت یک مقیاس و میزان نسبی است که با افزایش میزان ترافیک سایت سبب افزایش رتبه سایت می گردد و هر چه میزان ترافیک سایت های رقبا کمتر باشد سبب افزایش رتبه در سایت مورد نظر می گردد .

چگونه الکسا اطلاعات خود را دریافت می نماید ؟

الکسا یک مجموعه از اطلاعات را به طور کاملا” وسیع و بزرگ دارد به گونه ای که این اطلاعات چیزی جز کاربران اینترنتی نیستند ، بنابراین با این حجم اطلاعات انبوه الکسا برآورد می نماید که هر کدام از سایت ها چه میزان کاربر به عنوان بازدید کننده می تواند داشته باشد .

محاسبه ای که بدین صورت الکسا انجام می دهد بسیار پیچیده و مهم می باشد زیرا الکسا در این حالت تمام هرز نامه ها و تعصبات و ترافیک های جعلی را شناسایی می نماید .

چگونه الکسا وب سایت ها را رتبه بندی می نماید ؟

الکسا هر روز میزان بازدیدکنندگان سایت های مختلف را در طی یک روز برآورد می نماید و پس از آن نیز میزان بازدید کنندگان در طی ۳ ماه گذشته را بررسی می نماید و با این اطلاعات به دست آمده هر سایت که دارای بیشترین میزان بازدیدکنندگان در طی یک روز و در طی ۳ ماه گذشته است دارای بیشترین رتبه می گردد و سایتی که کمترنی میزان رتبه را داشته باشد دارای رتبه ۳۰ میلیون می باشد و در صورتی که هیچ شخصی در طی ۳ ماه از سایت ها بازدیدی نداشته باشد آن سایت هیچ رتبه ای نخواهد داشت .

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of