بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال

همانطور که پیش از این مطرح گردید بازاریابی دیجیتال به بازاریابی گفته می شود که در سطح دیجیتال ، اینترنتی منوط گردد به گونه ای که بتوان در این حوزه موفقیت چشم گیری را جذب نمود .به حدی این مبحث در سئو مهم و تاثیر گذار است که دوباره در این مبحث با انواع موارد بازاریابی دیجیتال آشنا خواهید شد :

 

در این قسمت به ۳۰ نکته از مواردی پرداخته می شود که در نظر گرفتن آنها سبب موفقیت بیشتر در بحث بازاریابی دیجیتال می گردد .

امروزه بیش از ۸۰% اقشار جامعه برای جستجوی هر نیازمندی خود در کسب و کارها محلی به جستجوی اینترنتی در موتورهای جستجو می پردازند .بنابراین مصرف کنندگان تنها از چهار روش می توانند به شما مراجعه نمایند : الف) تبلیغات ب) وب سایت ج)بهینه سازی موتور جستجو د) رسانه های اجتماعی

 1. پیش از پرداختن به مبحث بازاریابی دیجیتال در ابتدا می بایست با انواع قوانین Bing,Google,Yahoo آشنا شد زیرا هر کدام از این موتورهای جستجو از قوانین خاصی در موتور های جستجوی خود اتخاذ می نمایند .
 2. URL خود را می بایست بهینه نمایید به گونه ای که همان URL ای می بایست بهینه گردد که مربوط به همان محصول و یا خدمات مورد نظر گردد .
 3. کلمات کلیدی که در هدف اصلی مد نظر قرار گرفته است را در اولویت قرار داده و متناسب با اینکه سایت می بایست با این کلمات کلیدی دیده شود بسیار حائض اهمیت می باشد .
 4. برخی کلمات و یا جملات که منجر به افزایش تماس های ورودی می گردد ، در سایت استفاده گردد . مانند جهت دریافت برآورد رایگان و یا ۷۰% تخفیف تماس بگیرید . اینها جملات طلایی هستند که استفاده از آنها می تواند تعداد تماس های ورودی را افزایش دهد .
 5. می توان جهت مقایسه بیشترین مطلب پر بازدید با کمترین ها از یک شمارنده جهت مشاهده مطلب پر بازدید استفاده نمود .
 6. کاراکتری که در حیطه کسب و کار بسیار با ارزش می باشد را نباید در عنوان سایت به تنهایی استفاده نمود .
 7. اولین حرف کلمات کلیدی را در تبلیغات خود مطرح نمایید .
 8. علائم صحیح در نگارش را به موقع استفاده نمایید به عنوان مثال به موقع از نقطه ، سمی کالن,ویرگول, … استفاده شود .
 9. در متون از علامت تجاری استفاده گردد .
 10. از کلمات اختصاری استفاده گردد ، زیرا آنها می توانند به راحتی نظر برخی افراد را جلب نماید .
 11. و اما در وب سایت ، اگر وب سایت خود را از سال ۲۰۱۰ به بعد طراحی مجدد نکرده اید می بایست این کار را انجام دهید  ،طراحی مجدد در طی هر چند سال یکبار سبب می گردد تا موتورهای جستجو نسبت به طراحی وب سایت نظر کاملا” مطلوبی داشته باشد و متناسب با آخرین تغییرات لحاظ شده در تکنولوژی طراحی سایت ، طراحی شده باشد .
 12. وب سایت ها می بایست Responsive باشد به معنای دارا بودن نسخه موبایل است ، دارا بودن چنین چیزی سبب مشاهده بیشتر سایت می گردد تا کاربران بیشتری از سایت شما دیدن نمایند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...