انواع سئو

انواع سئو

یکی از مهمترین موارد که می تواند سبب موفیت شما و یا کاهش رتبه شما در موتور های جستجوگر از جمله گوگل شود انتخاب روش است ، آری شما می توانید با انتخاب یک روش مناسب در سئو  به قله های موفیت روز افزون بررسید و یا با انتخاب یک روش بد زمان را از دست داده یا به کسب یک موفقیت کوچک و کوتاه مدت بسنده نمایید. در اینجا به شرح روش های مختلف خدمات سئو می پردازیم:

سئو کلاه سفید

این روش که به روال اصولی سئو نیز معروف است شامل مجموعه اقداماتی می شود که به کسب جایگاه برتر در موتورهای جستجو طبق روال استاندارد گوگل می باشد، برای این روال در مجموع ۲۵۰ فاکتور اساسی در نظر گرفته شده است و شامل بخش های زیر می شود.

 on page seo

به مجموعه اقداماتی گفته میشود که از مرحله خریداری هاست و دامنه شروع می شود و به طراحی داخلی سایت ، سرعت لود سایت و سایر عوامل دورونی ختم می گردد این مجموعه اقدامات بر روی سایت انجام می شود.

off page seo

شامل اقداماتی می شود که خارج از حوزه سایت ولی مرتبط به سایت می باشد مانند کر بر روی شبکه های اجتماععی و یا لینک سازی سایت و مواردی و عواملی که باعث ارتباط بر قرار نمودن با سایت شما می گردد .

سئو کلاه سیاه

این روش و یا سایر روش های مشابه مانند سئو حرفه ای سایت خاکستری شامل مجموعه اقداماتی می گردند که نه تنها با اصول گوگل در تضاد و تناقض می باشد بلکه انجام آنها سبب پنالتی شدن وب سایت و حذف آن از نتایج جستجو های گوگل می شود و برای  سئو سایت شما بد می باشد اما ممکن است در مدت زمانی کوتاه به نتیجه دلخواه خود نیز برسید که این موفقیت مقطعی و گذرا می باشد.

امروزه الگوریتم های گوگل پیشرفت های زیادی نموده است برای انجام سئو حرفه ای سایت بهتر است به شرکت های معتبر در زمینه سئو اطمینان نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...