سئو
۹۰ و ۸۸۱۹۶۰۸۰
info@seoyab.com

SERP در حال تغییرات

تغییرات serp

SERP در حال تغییرات

نتایج جستجو در گوگل یا SERP اگر چه در طولان سالیان گذشته هواره دچار تغییرات و شخصی سازی هایی شده است اما فرصت هایی را نیز برای سئوکاران یا مشاغل بوجود می آورد که در این مقاله به این موضوع پرداخته خواهد شد.

رفتار های کاربران در جستجو در موتور های جستجوگر مانند گوگل در حال تغییر است به عنوان نمونه نزدیک ۶۰ درصد از جستجو ها با تلفن های هوشمند انجام می گیرد و ۲۰ درصد جستجو های صوتی در گوگل پیشرفت داشته است. پس ما با یک روال گذار کلی پیش رو قرار خواهیم داشت.

گوگل نیز دائما طرح SERP خود را تغییر میدهد و به دنبا بهتر نمودن آن است البته که تصاویر و نقشه های محلی و همچنین امکانات مختلفی را در صفحات جستجو قرار داده است و همواره در حال تست و تغییر ویژگی های صفحه جستجوی خود است.

روال های جستجو در گوگل همواره در حال تغییر می باشد و برای اینکه بتوانیم خودمان را با این پیچیدگی ها همگام سازیم باید بدانیم که به چه تعداد کلمات کلیدی در الگوریتم های گوگل اهمیت بیشتری داده می شود و همچنین همواره این نکته را در نظر داشته باشیم که مخاطب ما گوگل نیست و طوری بنویسیم که بازدید کنندگان عادی ازمطالب ما استقبال کنند و بتوانند با سایت ما ارتباط برقرار کنند.


نظر خود را بگویید :

لطفا" توجه کنید : بخش مدیریت نظرات فعال است و نظر شما بعد از بررسی توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت سئویاب می باشد.