سئو
۹۰ و ۸۸۱۹۶۰۸۰
info@seoyab.com

استفاده از محتوای پویا

استفاده از محتوای پویا

استفاده از محتوای پویا

اینکه بدانیم محتوای پویا چیست راحت است اما استفاده از آن بسیار پیچیده می باشد، یکی از اداف بازاریابان این است که برای هر مشتری خاص مثالی خاص داشته باشند و به صورت شخصی به آن پاسخ دهند و برای اینکه برای افراد متعدد پاسخ های متعددی داشته باشیم که منحصر به فرد هم باشند راهکار مطرح شده محتوای پویا می باشد.

محتواهای پویا عمدتا از طریق برنامه های کاربردی و اسکریپت ها اجرا میشود و به این صورت کار می کنند که کاربر درخواست خود را برای موضوع مربوطه میدهد و  اسکریپت محتوای مرتبط با موضوع را به کاربر را آنالیز می کند ، پس از تولید محتوا در اختیار کاربر قرار می گیرد.

ایجاد محتوای پویا می تواند کسب و کار شما را نزدیک به ۲۵ در ۱۰۰ افزایش بدهد و این ویژگی کاربر پسند است که دنیای جدید اطلاعات را برای شما خواهد ساخت ،البته که ما انتظار داریم وب سایت هایی که تولید محتوای پویا انجام می دهند بروز تر از سایر سایت ها باشند و  رو به پیشرفت نیز باشند.

محتوای پویا در cms ها

برای ایجاد محتوای پویا در cms های متفاوت افزونه هایی وجود دارد که در راستای افزایش سئو و ایجاد محتوای پویا طراحی گردیده اند مانند افزونه ای به آدرس زیر که برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی گردیده است.

wordpress.org/plugins/tags/dynamic-content

برای استفاده از آن و افزونه های دیگر حتما راهنمای کاربری افزونه را فرا بگیرید.

 


نظر خود را بگویید :

لطفا" توجه کنید : بخش مدیریت نظرات فعال است و نظر شما بعد از بررسی توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت سئویاب می باشد.