سئو Google My Business

سئو Google My Business

آیا با GMB آشنایی دارد این سرویس یک سرویس رایگان است که توسط گوگل ارائه میشود. ثبت وب سایت شما در این سرویس گوگل باعث افزایش اعتبار شما در گوگل نیز خواهد شد . یکی از اموری که در سال جدید میلادی دارای اهمیت و تاثیر گذاری فراوانی در سئو شما می باشد. سئو سایت مقوله ای بسیار پیچیده بود که به مرور زمان پیچیده تر نیز خواهد شد.

Google My Business دارای مولفه های خاصی است که در زیر برخی از این موارد خواهیم پرداخت:

مدیریت اطلاعات شما در سئو Google My Business:

اطلاعات خود را در این سرویس به درستی مدیریت کنید . چرا که این اطلاعات بعدا توسط افرادی که قصد مراجعه به شما را دارند مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این اطلاعات میتواند شامل مواردی مانند آدرس صحیح خیابان محل کار شما و یا شماره تلفن صحیح می شود.

درج اطلاعات صحیح می تواند به جذب مخاطب به سمت شما کمک شایان و فراوانی نماید اگر چه این سرویس را جهت بهینه سازی سایت خود فعال می نمایید اما به این مهم توجه داشته باشید که خود نیز می تواند به جذب مشتری به سمت شما کمک شایانی کند.

در پایان ذکر این نکته را بسیار مهم می دانم که در حال حاضر سرویس فوق در کشور عزیزمان فعال نمی باشد اما امیدوارم که سایر فارسی زبانان سراسر جهان از سرویس فوق جهت افزایش فروش و رونق کسب و کار خود استفاده نمایند و اما افرادی که در ایران می خواهند سرویسی مشابه را تجربه کنند باید تمرکز خود را بر روی سئو محلی سایت خود بگذارند . زیرا این سرویس مشابه سرویس فوق عمل خواهد کرد و مزایایی مشابه را برای شما در بر خواهد داشت.

در آینده توضیح مناسب و کاملی راجب سئو محلی مزایا و روال ثبت سایت در آن خدمتتان عرض خواهد گردید. جهت آشنایی بیشتر باز هم به وب سایت ما سر بزنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 votes, average: 0٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...