سئو

نکته مهم سئو

نکته مهم سئو

با عرض سلام خدمات تمامی دوستان ، وبمستران ، کارفرمایان و بازدید کنندگان محترم که همیشه الطاف و عنایات خود را شامل مجموعه سئو یاب می نمایند .

در این مقاله از بهینه سازی سایت نکته مهمی از سئو سایت را در ادامه خدمتتان عرض می نماییم تا با استفاده از آن قدم مهمی را در مسیر سئو سایت برداشته شود.

گوگل نکته مهم سئو دیگری را در تاریخ 18 خرداد 1396 تحت عنوان استفاده از reCAPTCHA مطرح نمود که در ادامه به بررسی آن می پردازیم : حدود 10 سال پیش گوگل reCAPTCHA را راه اندازی نمود و او اولین طراح و پیاده ساز reCAPTCHA بود و هدف عمده او فراهم نمودن بستری بدون نگرانی از سوء استفاده های احتمالی و نفوذ اسپم ها بود به گونه ای که بازدید کننده بدون هیچ گونه نگرانی بتواند به بازدید از سایت مورد نظر خود بپردازد ، در طی سالیان متوالی reCAPTCHA بسیار تغییر کرده به گونه ای که از متون آغاز گردید و در حالی که اکنون به شماره ، نام خیابان و تصاویر اشیاء گوناگون تغییر یافت .

Continue reading “نکته مهم سئو” »

سئو

سئو خارجی

سئو خارجی یکی از مهمترین قسمت های سئو یک سایت می باشد به نحوی که در بهینه سازی سایت اهمیت سئو خارجی دو برابر بیشتر از سئو درونی سایت می باشد. مهم  است که بدانید سئو خارجی یک سایت اهمیت بالاتری نیز دارد و همچنین دقت بیشتری را نیز می طلبد ، چرا که تاثیر گذاری این موضوع بیشتر است همانطور که می تواند باعث ارتقای سایت شما شود همانطور می تواند سبب ریزش و افت موقعیت سئو سایت شما نیز در گوگل باشد.

در این مقاله ما قصد داریم که شما را با موارد اصلی تاثیرگذار در سئو سایتتان آشنا کنیم و در زیر به برخی از این فاکتور ها می پردازیم:

Continue reading “سئو خارجی” »

سئو آواساپیان

سئو آواساپیان

سئو  ماشین سازی آواساپیان در سال 92 به اتمام رسیده است و هم اکنون مورد پشتیبانی شرکت سئویاب است این ماشین سازی که در منطقه کمرد تهران واقع شده است بالغ به 4 سال است که در صفحه اول گوگل گزینه اول گوگل نیز میباشد و این نشان از سئو سایت اصولی برای این شرکت دارد.بهینه سازی سایت مجموعه فوق یکی از کارهای قدیمی شرکت سئو یاب می باشد.

سئو آواساپیان با کلمه های کلیدی مورد سفارش کارفرما :
دستگاه چاپ سیلک ( مورد 1 گوگل)
و با کلمات ذیل مازاد بر کلمات مورد سفارش سئو آواساپیان به علت فعالیت بر روی سایت به صورت WhiteSEO در صفحه اول گوگل قرار گرفته است :
ماشین چاپ سیلک ( مورد 1 گوگل)
 
ذکر این نکته نیز در مورد بهینه سازی سایت فوق مهم میباشد که تماما از سئو کلاه سفید در بهینه سازی سایت فوق استفاده گردیده است و هیچ روش سئو کلاه سیاه در ساختار آن مشاهده نمیشود و البته تمامی سایت هایی که توسط مجموعه سئو می گردد این مهم را رعایت می کنند.
سئو

سئو درونی سایت

سئو درونی سایت با اصطلاحا on page seo در زمانی اتفاق می افتد که شما سایت را برای اولین بار برای مبحث بهینه سازی سایت آماده می نمایید ، در این حالت بسیاری از مواردی که با در ساختار سایتتان رعایت شود را بررسی می نمایید به صورت جامع تمامی مواردی که داخل سایت شما است شامل این قسمت سئو می شود .
وقتی که شما اقدام به سئو سایت می کنید این مهم محقق نمی شود مگر سئو درونی سایت درست باشد ، اگر سئو را مانند یک ساختمان در نظر بگیریم ، سئو درونی پی این ساختمان است که تا اصولی پیش نرود کار های دیگر شما نیز بی فایده خواهد بود.
گوگل بسیاری از نتایج خود را سئو درونی سایت ها استنباط می کند و در واقع اصلی ترین فاکتور برای سئو شما نتایج این بخش است حال به برخی از این موارد اشاره می گردد:

Continue reading “سئو درونی سایت” »

سئو

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه به روالی گفته می شود که دقیقا قطب مخالف سئو کلاه سفید می باشد ، یعنی تمامی روال هایی را که ما در سئو کلاه سفید گفته ایم برعکس نمایید این نام به افرادی که روال های غیر استاندارد بهینه سازی سایت استفاده می کنند اطلاق می گردد. این یک روش زودبازده جهت سئو سایت می باشد که بر حسب این زود بازده بودن برای سایت با مجازات های شدید گوگل مواجه خواهد شد که به عنوان نمونه یکی از این مجازات ها حالت پنالتی گوگل است که برای یک سایت اتفاق می افتد و به واسطه آن وب سایت از نتایج جستجو های گوگل حذف می شود.

در زیر به برخی از روش های سئو کلاه سیاه در زمینه سئو اشاره می گردد:

Continue reading “سئو کلاه سیاه” »

سئو

سئو کلاه سفید

در این مقاله بر آن شدیم که توضیح کاملی در باره سئو کلاه سفید خدمتت شما ارائه  دهیم .

سئو کلاه سفید به طور کلی مجموعه روش ها و قوانین اصولی برای سئو سایت می باشد که توسط موتور های جستجو پیشنهاد می گردد. بهینه سازی سایت در این روش زمان بر تر و با مداومت بیشتری نسبت به سایر روش ها همراه خواهد بود.

برای مثال یک وب سایت که از این روش سئو می شود شامل مجموعه تکنولوژی های مختلفی مانند : کلمات کلیدی ، لینک سازی و همچنین بک لینک طبیعی می شود، که در مجموع به افزایش رتبه سایت در گوگل منجر می گردد. در نظر داشته باشید که این روش اصولی ترین و بهترین روش سئو سازی برای شمااست.

Continue reading “سئو کلاه سفید” »

سئو

سئو سایت شب فروغ

سئو سایت شب فروغ از سال 91 آغاز گردید و تاکنون مجموعه شب فروغ به موفقیت های شایان ذکری دست یافته است . از مهمترین کلمات بهینه سازی سایت میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

سئو با کلمه های کلیدی مورد سفارش کارفرما :
کلمه کلیدی “چراغ های سقفی” ( مورد 1 گوگل)
کلمه کلیدی “چراغ های پارکی” ( مورد 1 گوگل)
با کلمات ذیل مازاد بر کلمات مورد سفارش کارفرما به علت فعالیت بر روی سئو سایت به صورت WhiteSEO در صفحه اول گوگل قرار گرفته است :

Continue reading “سئو سایت شب فروغ” »

سئو

سئو سایت فروشگاه کپی رنگی

سئو سایت فروشگاه کپی رنگی در سال 90 آغاز گردیده است و تا کنون با موفقیت های فراوانی همراه بوده است تعداد کلمات که به صورت رایگان سئو گردیده و ارزشمند نیز می باشند بیش از یکصد کلمه در این وب سایت می باشد.

با کلمه های کلیدی مورد سفارش کارفرما :
کلمه کلیدی”دستگاه کپی رنگی” ( مورد 1 گوگل)
کلمه کلیدی”دستگاه کپی استوک “( مورد 2 گوگل)
کلمه کلیدی”ریسوگراف” ( مورد 2 گوگل)
کلمه کلیدی”کپی شارپ استوک” ( مورد 2 گوگل)
کلمه کلیدی”کونیکا مینولتا “
کلمه کلیدی”خرید دستگاه کپی ریکو “( مورد 2 گوگل)
با کلمات ذیل مازاد بر کلمات مورد سفارش کارفرما به علت فعالیت بر روی سئو سایت به صورت WhiteSEO در صفحه اول گوگل قرار گرفته است :

Continue reading “سئو سایت فروشگاه کپی رنگی” »

سئو

سئو کفسابی نعمت زاده

سئو کفسابی نعمت زاده در سال 92 به انجام رسیده است و برای کلمات زیر در صفحه اول گوگل سئو شده است.برایبا کلمه های کلیدی مورد سفارش کارفرما :

کلمه کلیدی “کفسابی نعمت زاده” صفحه اول گوگل
کلمه کلیدی “دستگاه کفسابی ” صفحه اول گوگل
کلمه کلیدی “کفسابی” صفحه اول گوگل
کلمه کلیدی “سنگسابی” صفحه اول گوگل
با کلمات ذیل مازاد بر کلمات مورد سفارش کارفرما به علت فعالیت بر روی سئو سایت به صورت WhiteSEO در صفحه اول گوگل قرار گرفته است :
 

Continue reading “سئو کفسابی نعمت زاده” »

سئو

سئو سایت گروه مهاجرتی ایران

سئو سایت گروه مهاجرتی ایران با مدیریت آقای امیر شاهی در سال 93 آغاز گردیده است که پس از سئو سایت موقعیت های مناسبی را در صفحه اول گوگل بدست آورده است  که در زیر به اختصار به سئو برخی از موارد بهینه سازی سایت اشاره خواهد گردید.

با کلمه های کلیدی مورد سفارش کارفرما جهت سئو سایت:
کلمه کلیدی “مهاجرت به استرالیا” در صفحه اول گوگل
کلمه کلیدی “ترجمه ناتی” در صفحه اول گوگل
با کلمات ذیل مازاد بر کلمات مورد سفارش کارفرما به علت فعالیت بر روی سئو به صورت WhiteSEO در صفحه اول گوگل قرار گرفته است :

Continue reading “سئو سایت گروه مهاجرتی ایران” »

سئو

سئو و امنیت سایت

اهمیت سئو و امنیت سایت بر کسی پوشیده نیست در سالی که گذشت سایت های مختلفی توسط هکر ها مورد سرقت اطلاعاتی قرار گرفتند ، بر طبق آمار هایی که خود گوگل منشر نموده است تعداد این هک ها در سال 2016 میلادی 32 درصد بیشتر شده است.

حال شما شرایطی را در نظر بگیرید که مهندسان سئو در گوگل افزایش امنیت را به عنوان فاکتوری مهم در سئو سایت بیان و بر بالا بردن آن تاکید دارند . این نکته زمانی گویاتر نیز می شودکه شما بدانید 61 درصد افرادی که سایتشان هک می شود هیچگاه پیغامی از سمت گوگل دریافت نمی کنند. به تمامی موارد فوق دقت فرمایید تمامی این هشدار ها از دو حالت نمی تواند خارج باشد :

Continue reading “سئو و امنیت سایت” »

سئو

سئو سایت بیمارستان پاسارگاد

سئو سایت بیمارستان پاسارگاد در سال 93 انجام شده است شایان ذکر است که بیمارستان پاسارگاد یکی از معتبر ترین بیمارستان ها و زایشگاه های کشور می باشد که با کلمات کلیدی  زیر در صفحه اول گوگل سئو شده است :

با کلمه های کلیدی مورد سفارش کارفرما :
کلمه کلیدی”جراح زنان و زایمان” در صفحه اول گوگل
و با کلمات ذیل مازاد بر کلمات مورد سفارش کارفرما به علت فعالیت بر روی بهینه سازی سایت به صورت WhiteSEO در صفحه اول گوگل قرار گرفته است و سئو سایت بشرح زیر است :

Continue reading “سئو سایت بیمارستان پاسارگاد” »

سئو

سئو شرکت مشاور آنلاین

سئو شرکت مشاور آنلاین در سال 94 آغاز گردیده بود وتمامی مراحل کار به سئویاب سپرده شده است، اکنون با شرایط زیر سئو سایت مذکور  پشتیبانی می شود با کلمه های کلیدی مورد سفارش کارفرما جهت بهینه سازی سایت :
کلمه کلیدی “انجام پایان نامه ارشد ” در صفحه اول گوگل
کلمه کلیدی “انجام پایان نامه” در صفحه اول گوگل
و با کلمات ذیل مازاد بر کلمات مورد سفارش کارفرما به علت فعالیت بر روی سایت به صورت WhiteSEO (سئو سفید)در صفحه

Continue reading “سئو شرکت مشاور آنلاین” »

سئو

سئو شرکت جهان تیوا آرا

سئو شرکت جهان تیوا آرا در سال 94 به پایان رسید ، شرکت آمیا مد زیر مجموعه از شرکت جهان تیوا آرا می باشد که در زمینه بهداشت و زیبایی فعالیت می کند و با کلمه های کلیدی مورد سفارش کارفرما به شرح ذیل در صفحه اول گوگل سئو شده است:

  • با کلمه کلیدی “جوان سازی “

و با کلمات ذیل مازاد بر کلمات مورد سفارش کارفرما به علت فعالیت بر روی سئو سایت به صورت WhiteSEO در صفحه اول گوگل قرار گرفته است و بهینه سازی سایت کامل شده می باشد :

Continue reading “سئو شرکت جهان تیوا آرا” »