سئو
۹۰ و ۸۸۱۹۶۰۸۰
info@seoyab.com

گوگل موتور جستجو کودکانه ساخت

گوگل موتور جستجو کودکانه ساخت

همه ما با محیط های جستجوگر ها آشنا هستیم  و کم یا بیش این نکته را درک کرده ایم  که این جستجو ها همان قدر که مفید هستند میتوانند به کودکان ما آسیب نیز وارد نمایند و اساسا و یا لزوما هر آن چه در دنیای مجازی منتشر میشود مناسب تمامی گروه های سنی نیست و میتواند یک مطلب مناسب گروه سنی خواص نباشد.

حال راهکار مناسب برای این موضوع را گوگل یافته است و آن این است که کودکان نباید در محیط های جستجو بزرگسالان جستجو انجام بدهند و باید موتور جستجوی خود را داشته باشند ، این دقیقا همان کاری است که موتور جستجو کودکانه گوگل برای شما انجام میدهد ، سایت kidrex.org در واقع وبسایتی است که گوگل برای این منظور طراحی کرده است.

سئو

سئو

kidrex.org در واقع این مفهوم را میرساند که کودکان برای انجام تحقیقات  و فعالیات های علمی ، آموزشی و درسی خود نیاز به جستجو دارند و چه بهتر که محیطی مخصوص برای آنها طراحی گردد.

البته شاید این موضوع به قوانین سخت گیرانه اروپایی ها در خصوص دسترسی کودکان به فضای مجازی بی ربط نباشد. اما هر چه هست خلاقیت و پیشگام بودن گوگل نسبت به سایر رقبا را باز هم بر همهگان آشکار نمود.

این جستجوگر فضای وب کودکان را کنترل می کند و به آنها امکان سرچ هایی که برای رده سنی آنها مناسب نیست یا نامتعارف است را نمیدهد . برای اطلاعات بیشتر می توانید به این سایت مراجعه نمایید.

منتشر شده  توسط سئویاب

 


نظر خود را بگویید :

لطفا" توجه کنید : بخش مدیریت نظرات فعال است و نظر شما بعد از بررسی توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت سئویاب می باشد.طراحی سایت و بهینه سازی توسط سئویاب انجام شده است.