سئو
۹۰ و ۸۸۱۹۶۰۸۰
info@seoyab.com

نمونه کارهای بهینه سازی وب سایت

نمونه کار بهینه سازی وب سایت

نمونه کار بهینه سازی وب سایت در واقع نمایانگر کلمات کلیدی است که مد نظر کارفرما می باشد ، که کارفرما پس از جستجوی کاربر در موتورهای جستجو متقاضی مشاهده سایت و اطلاعات خود در صفحه اول موتور های جستجو می باشد ، برخی از کافرمایان محترم متقاضی مشاهده اطلاعات خود در ۳ موتور جستجو می باشند به گونه ای که پس از جستجو در هر موتور با کلمه مورد نظر در موتورهای جستجویی نظیر Bing، Yahoo و Google در صفحات اول قابل مشاهده باشد . نمونه کار بهینه سازی وب سایت در هر شرکت در واقع نمایانگر نحوه انجام عملیات جهت بهینه سازی وب سایت می باشد .

White SEO چیست ؟در بهینه سازی وب سایت دو نوع مدل جهت بهینه سازی وجود دارد White Hat و Black Hat که معانی آن به زبان فارسی کلاه سفید و کلاه سیاه می باشد در بهینه سازی وب سایت با روش White Hat پیمانکار از تمام روش های مجازی که وجود دارد استفاده می نماید و این در حالی است که در Black Hat پیمانکار از روش های غیر مجاز جهت بهینه سازی وب سایت و نیز ارتقاء موقعیت وب سایت در موتورهای جستجو استفاده می نماید .

گزینه های مجاز در White SEO چیست ؟ استفاده از Backlink ها به گونه ای که کاملا” به نحو صحیح BackLink به وجود آمده باشد نه به صورت پولی خریداری شود و یا نه به صورت رایگان به وجود آمده باشد و کارفرما و یا متقاضی بهینه سازی سایت به هیچ وجه از نحوه آن مطلع نخواهد شد و تنها در صورتیکه وب سایت وی با کاهش رتبه مواجه شود و یا در Black List Google قرار گیرد شاهد نتایج BackLink نامعتبر خواهد بود .در ذیل به برخی از نمونه کارهای بهینه سازی وب سایت سایتکه توسط شرکت تیوا انجام شده و یا در دست بهینه سازی می باشد اشاره می نماییم :


نظر خود را بگویید :

لطفا" توجه کنید : بخش مدیریت نظرات فعال است و نظر شما بعد از بررسی توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت سئویاب می باشد.طراحی سایت و بهینه سازی توسط سئویاب انجام شده است.