سئو
۹۰ و ۸۸۱۹۶۰۸۰
info@seoyab.com

سئو

سئو

سئو

سئو کلمه ای است که معادل کلمه SEO  می باشد و این کلمه مخفف کلمه Search Engine optimization  به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد و در واقع طی عملیاتی که انجام می گردد می بایست بهینه سازی سایت و یا به عبارتی دیگر سئو گردد . در طی این عملیات می بایست سایت از نظر موتور جستجو به گونه ای خطاب گردد که مورد امتیاز دهی قرار گردد و به مرور زمان در رتبه های برتر قرار گیرد . شایان ذکر است که یک سایت می بایست دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند در کنار رقبای خود به زیبایی هر چه تمام تر بدرخشد و در رتبه های نخست قرار گیرد .

 موارد مهم سئو  :

  1. طراحی سایت : اولین و مهم ترین ویژگی که عمدتا” به آن توجه نمی شود روند طراحی و برنامه نویسی سایت جهت سئو خواهد بود .هر چه در کد نویسی ها به دقت و صحت کدهایCSS وHTML  توجه شود ، بهترین طراحی سایت صورت پذیرفته که پس از آن می توان به مبحث سئو سایت پرداخت .
  2. سرعت وب سایت : هر چه سرعت سایت بیشتر باشد درصد load  شدن سایت بیشتر شده در نتیجه احتمال اینکه سایت توسط تمام Client ها دیده شود بیشتر می باشد ، یکی از مواردی که می توان سرعت زیادی را برای سایت ها شاهد بود کاهش حجم کد های موجود در سایت ها می باشد به گونه ای که با کاهش حجم کد می توان سرعت سایت را با درصد قابل توجهی افزایش داد .
  3. کلمات کلیدی : استفاده از کلمات کلیدی متناسب با سایت می تواند تاثیر بسیار زیادی در سئو سایت داشته باشد به گونه ای که استفاده از کلمات کلیدی پر بازدید با رقابت بالا در کنار کلمات با رقابت پایین ، سیاست مطلوبی در نمایش سایت با تمام کلمات کلیدی در صفحه اول موتور جستجو خواهد بود .
  4. توسعه وب سایت : پس از سئو و مشاهده سایت با کلمه کلیدی مورد نظر در صفحه اول موتور جستجو نوبت به توسعه سایت می رسد به گونه ای که می بایست سایت به نحو مطلوب با استفاده از روش های نوین توسعه داده شود و این مبحث خود به تنهایی مبحث مهمی تلقی می گردد و می بایست در روند توسعه سایت جهت سئو بسیار دقت نمود .
  5. نحوه نگارش و املاء کلمات : متون موجود در سایت علاوه بر ظاهر آراسته یک سایت در سئو سایت نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود ، به گونه ای که در سایتی که دارای کمترین غلط املایی و نگارشی باشد امتیاز بیشتری در نظر گرفته می شود .

و در نهایت پس از سپری نمودن موارد مذکور و لازم جهت سئو می توان نمودار موفقیت را با سرعت هر چه تمام تر طی نمود .


نظر خود را بگویید :

لطفا" توجه کنید : بخش مدیریت نظرات فعال است و نظر شما بعد از بررسی توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت سئویاب می باشد.طراحی سایت و بهینه سازی توسط سئویاب انجام شده است.