سئو
۹۰ و ۸۸۱۹۶۰۸۰
info@seoyab.com

بک لینک دائمی

سئو

بک لینک دائمی

بک لینک در واقع همان لینک های ارجاع داده شده به سایت می باشد که از این لینک ها علاوه بر افزایش میزان رتبه سایت می توان جهت افزایش بازدید سایت بهره گرفته می شود که در مبحث سئو و یا سئو سایت نیز بسیار مهم تلقی می گردد ، به گونه ای که علاوه بر منابع مختلف دیگر از طریق منبع مورد نظر نیز بازدید کننده ارجاع داده شود .

و سوال مهمی که در این قسمت مطرح می گردد اینکه منابع بک لینک ها کجا می باشد و به عبارتی بهتر از کجا می توان بک لینک ها را اخذ نمود ؟

  1. برخی بک لینک ها که به صورت واقعی و طبیعی وجود دارند و موتورهای جستجو مخصوصا” گوگل نیز ارزش و اهمیت بسیار زیادی برای آن قائل می باشد ، شبکه های اجتماعی می باشد ، شبکه های اجتماعی و دارا بودن لایک و پسندیده شدن بیشتر توسط موتور جستجو بسیار ارزش بالایی دارد و یکی از بزرگترین و مهمترین راه هایی که می توان بک لینک رایگان و نیز بسیار با ارزش دریافت نمود شبکه های اجتماعی می باشد . بنابراین جهت محقق نمودن این امر می بایست حضور فعال و مستمری در این حوزه داشت .
  2. بک لینک هایی که خریده می شوند ، در واقع این لینک ها به واسطه حضور و ثبت لینک در سایت هایی که امکان تبلیغات در آنها وجود دارد به وجود می آید . بدین ترتیب می توان از طریق مورد مطرح شده نیز میزان بازدید سایت و ارجاع لینک خروجی افزایش یابد .

نکته قابل تاملی که در این قسمت مطرح می گردد اینکه هنوز گوگل به الگوریتم دقیقی مبنی بر شناخت بک لینک های طبیعی و از غیر آن دست نیافته است .

و اما نوع دیگری از بک لینک ها وجود دارد که می توان به صورت رایگان اقدام به ثبت لینک برخی سایت ها نمود .

و نکته قابل تاملی که در این قسمت مطرح می گردد اینکه جهت ثبت سایت ها می بایست به موارد مختلفی از جمله میزان صحت و سلامت لینک های اخذ شده و نیز میزان اسپم آن ، میزان اعتبار سایتی که می توان از آن لینک مناسب اخذ نمود و به خیلی از موارد مهم توجه نمود و عدم توجه به موارد مطرح شده نه تنها سبب افزایش رتبه نمی گردد بلکه سبب کاهش رتبه نیز می شود ، بنابراین می بایست به موارد مختلف و مهمی در این حیطه توجه نمود .

برخی لینک ها وجود دارند که ثبت در آن ها می تواند برای همیشه وجود داشته باشند که از جمله آنها می توان به آگهی های ریپورتاژ نام برد که ثبت آنها یک بار برای همیشه در تمام جایگاه ها وجود دارد که این موارد در واقع بک لینک دائمی می باشند .

 


نظر خود را بگویید :

لطفا" توجه کنید : بخش مدیریت نظرات فعال است و نظر شما بعد از بررسی توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت سئویاب می باشد.طراحی سایت و بهینه سازی توسط سئویاب انجام شده است.