سئو
۹۰ و ۸۸۱۹۶۰۸۰
info@seoyab.com

استراتژی موبایل خود را انتخاب کنید

استراتژی موبایل

استراتژی موبایل خود را انتخاب کنید

روش ها و راه های مختلفی برای ساختن نسخه موبایل یک وب سایت وجود دارد که تمامی این روش ها مورد تایید گوگل نیستند و بسیاری نیز مورد تایید هستند برای اینکه روشهای مناسب را انتخای کنید شما را با این راه کارها آشنا می کنیم.

  • طراحی سایت Responsive 
  • url های جداگانه
  • خدمتکار  داینامیک

پس از اینکه طراحی سایت شما تمام شد و یا یک وب سایت را جهت سئو وب سایت پذیرفتید که قبلا طراحی شده است با استفاده از ابزار گوگل کنسول بررسی نمایید که وب سایتتان Mobile-friendly  هست یا خیر البته این مورد را می توانید در آدرس زیر نیز چک نمایید.

https://search.google.com/test/mobile-friendly

پس از ورود به سایت فوق آدرس سایتتان را وارد نموده و Mobile-friendly بودن سایتتان را بررسی می کند یا ایراد هایی که از سایتتان گرفته شده است را رفع می نمایید.اگر هم سایتتان دارای مطالب وبلاگی زیادی می باشد می توانید با (Accelerated Mobile Pages)یا AMP که صفحات سریع موبایل می باشد سرعت صفخات را بالا برده و لذت خاص HTML که باعث می شود شما وب سایتی کاربر پسند و خوب داشته باشید را تجربه کنید .

به صورت کلی گوگل ابزار های مختلفی را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید وبسایتتان را در نسخه موبایل کاربر پسند و مفید کند فقط بایستی از این ابزار شناخت کسب کرد و بکار بست.

 

 


نظر خود را بگویید :

لطفا" توجه کنید : بخش مدیریت نظرات فعال است و نظر شما بعد از بررسی توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت سئویاب می باشد.